KONST / Litografier / Serigrafi 16182035
*
nr 1618 2035
Roy Lichtenstein
(1923-1997), USA
Serigrafi, "Guild Hall, East Hampton", 1974, ej signerad, Silkscreen, reproduktion efter målningen "Landscape", oramat löst blad. Silkscreen. Bladets mått: 81x86,5
Roy Lichtenstein, amerikansk målare och skulptör född 1923, död 1997.
Utrop:
3.000 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 02:16:03)
Uppdatera
Visning
fredag 3/5, lördag 4/5, söndag 5/5 och måndag 6/5
Auktionen
avslutas:
måndag 6 maj kl 20:01:22
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Roy Lichtenstein
Roy Lichtenstein, amerikansk målare och skulptör född 1923, död 1997.
Läs mer om Roy Lichtenstein
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amerika amerikansk ej signerad litografier oramat löst blad roy lichtenstein serigrafi silkscreen usa
-
2084 Serigrafi
Equipo Cronica, (Spanien 1965-1981). Komposition. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:43
*
Roy Lichtenstein
Roy Lichtenstein, amerikansk målare och skulptör född 1923, död 1997.
Läs mer om Roy Lichtenstein
nr 1618 2035
Roy Lichtenstein
(1923-1997), USA
Serigrafi, "Guild Hall, East Hampton", 1974, ej signerad, Silkscreen, reproduktion efter målningen "Landscape", oramat löst blad. Silkscreen. Bladets mått: 81x86,5
Roy Lichtenstein, amerikansk målare och skulptör född 1923, död 1997.
Utrop: | 3.000 kr |
---|---|
Bevakningspris: |
ÄR EJ UPPNÅTT |
Aktuellt bud: | Inga bud (per 02:16:03) Uppdatera |
Visning |
fredag 3/5, lördag 4/5, söndag 5/5 och måndag 6/5 |
Auktionen avslutas: |
måndag 6 maj kl 20:01:22 |
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Roy Lichtenstein
Roy Lichtenstein, amerikansk mÃ¥lare och skulptör född 1923, död 1997.Läs mer om Roy Lichtenstein
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amerika amerikansk ej signerad litografier oramat löst blad roy lichtenstein serigrafi silkscreen usa
-
2084 Serigrafi
Equipo Cronica, (Spanien 1965-1981). Komposition. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:43